Vladimír petřek

"Věřím, že bohatství každého národa se odvíjí od bohatství jeho občanů. Přeji si tedy, aby v naší zemi žili lidé bohatí a vzdělaní, protože takoví jsou svobodní."

Vladimír petřek

o mně

Od roku 2007 aktivně podnikám v oboru financí. Soustředím se především na rozvoj a výchovu nových partnerů v rámci našeho týmu, dále na rozvoj poradenské a lektorské praxe.

Spolu se svými kolegy jsme se rozhodli kultivovat finanční trh a přinést svým klientům skutečnou přidanou hodnotu v podobě informací, profesionality a firemního know how. Na základě těchto hodnot jsme se rozhodli široké veřejnosti nabídnout možnost využití profesionálního finančního poradenství v praxi prostřednictvím naší kanceláře.

Vším co děláme, dokazujeme našim stávajícím klientům a chceme ukázat i těm budoucím, že kvalitní finanční poradenství založené na odborných znalostech, nezávislosti a objektivitě poradce je pro každého člověka obrovským přínosem.

Jste člověkem, který zodpovědně přistupuje ke svému životu a přemýšlí nad svou budoucností? Právě pro vás tady jsme.

Věříme v dlouhodobou spolupráci a otevřený, upřímný vztah mezi klientem a poradcem založený na oboustranné důvěře a spokojenosti.

Pokud vám tyhle věci dávají smysl, obraťte se na nás.

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.